• otázka

    , Autor: sandraaaaa

    Dobrý deň, čo všetko sa kontroluje v 30tt na USG ? Nemôže mi to gynekologička skontrolovať v 27tt ked mám vtedy práve poradnu??? Dakujem

    Dobrý deň,
    nemože vám to kontrolovať skôr pretože sa hodnotia niektoré hodnoty a parametre, ktoré sú charakterisitcké až po 30 týždni tehotnestva. Ide predovšetkým o stav fetoplacentárnej jednotky, teda hlavne o stav a funkčnosť placenty a krvné zásobovanie plodu.