• Kašeľ v 38 tt

    , Autor: steva

    Dobry den chc em sa opytať možem uživať v tehotenstve stopkašeľ sirup kedže ma trapi kašeľ a nachladenie a potrebujem byť fit do 3.6 kedže ma čaka sekcia v lekarni mi ho dali a piše že sa može uživať v tehotenstve aj pri dojčeni ale radšej chcem vedieť aj vaš nazor.

    Dobrý deň,
    tento sirup sa môže užívať počas tehotenstva je zložený z rastliných extraktov.