• otazka ohladom tehotenstva

    , Autor: nikola29

    dobry den.rada by som sa chcela opitat ci by ste mi vysvetlily vysleedok ultrazvukoveho vysetrenia - nizka nidacia,vitalne embryo,NTL 0,6 mm, NB 2,3mm, placenta zozadu presahuje vnutornu branku viac ako 2cm,nad vnutornou brankou nehomogenny retrochorialny hematom,cervix sakralnej dlzky 3,3cm....nakoniec mi lekar povedal ze male ma vraj dobre podmienky........ mozem sa opitat ci je tam moznost ze sa placenta dvihne?ale uz sa zacala dvihat???

    Dobrý deň,
    hovoriť o nízko uloženej placente v taktomto nízkom gestačnom veku je zbytočné, snáď len ako upozornenie pre lekára, ktorý bude robiť ďalši ultrazvuk. Drvivá väčšina takýchto nálezov sa upraví preto sa zbytočne vôbec nestresujte.