• dievčatko

    , Autor: odbornik6

    počula som, teda aj čítala, že ak je styk hneď po menštruácii pár dní tak vtedy je v tele ženy viac ženských chromozomov a práve vtedy je predpoklad na dievča, je to pravda?

    Dobrý deň,
    určite nie, pretože pre pohlavie dieťaťa je rozhodujúca genetická informácia, ktorú nesie oplodňujúca spermia partnera.