• Meskanie menstruacie a tehu test

    , Autor: nikusa85

    Dobry den p. doktorka, chcem sa spytat po kolkych dnoch meskajucej menstruacie je optimalne si robit test?
    Posledny menzes som mala 1.4. a styk som mala 11. 12. a 14.4 cyklus mam 25dnovi. Uzivam Duphaston. Momentalne mi meska menzes 5den.
    Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    tehotenský test je spoľahlivý v čase meškania menštruácie, takže si ho môžete kľudne urobiť.