• Kliešť

    , Autor: deborah1

    Pekný deň,
    som v 6.tt. Včera mi manžel našila kliešťa,ktorého sok si dala vytiahnuť na pohotovosti. Myslím,že som ho mala asi 2 dni prisatého. Som s toho strašne nervózna. Prosím,poraďte mi,kde by mi mohli čí skôr vyšetriť krv,či ma kliešť niečim nenakazil.Ďakuje veľmi pekne.

    Dobrý deň,
    ideálne bude infekčná klinika - resp. ambulancia infekčnej kliniky.