• žalúdočné problémy

    , Autor: kukik

    Dobrý deň som v 14 tt a po konzumácii jedla na ktorú dostanem chuť sa mi urobí nevolno(bolí ma hlava napína ma na vracanie) aaž sa nakoniec vyvraciam.Chcela by som vediet či nie je možné užiť niečo čo by pomohlo k tráveniu a aby som nemusela prechádzať tou bolesťou a vracaním.Ďakujem

    Dobrý deň,
    ste tehotná takže je to úplne normálne, existujú tabletky, ktoré zabránia napínaniu na zvracanie a aj samotnému zvracaniu. Požiadajte svojho lekára o predpis.