• Co s tym?

    , Autor: emmilly16

    Dobrý den pani doktorka, ja uz som vam raz pisala ohladom prietokov, neviem ci si spominate , mala som zle hodnoty RI a zaviselo od kontroly ci pojdem lezat do nemocnice alebo nie.Takze moje hodnoty sa zvysovali a ja som bola nutena nastupit na hospitalizaciu, davali magnezium, tabletky aj injekcie na riedenie krvi atd...kedze sa hodnota RI zvysila na 0,95 tak ma previezli do inej nemocnice kde je aj neonatologicke centrum pre pripad ze by hrozil porod. Nakoniec som drobceka porodila cisarskym rezom o 2 mesiace skor. cize v 32 gestacnomt yzdni, pretoze sa zhorsovala placenta, obaly, malo plod. vody, zle hodnoty prietokov, zly monitoring atd...takze sa rozhodli ukoncit tehotenstvo...malicky je v inkubatore ma dnes uz 12 dni a velmi sa mu dari...uz na 3 den nebol na kysliku dycha sam a prospieva velmi pekne narodil sa s vahou 1500g a 40cm, potom klesol na vahu 1260 a vcera na 11 den vazi uz 1480 g a papa 27ml kazde 3 hodiny. nema ziadne problemy chvalabohu...takze musi len pribrat a pojdeme domov. Lenze moj problem spociva v tom, ze nemozem byt s nim pretoze nemam dostatok mliecka, kazde tri hodiny odsajem ledva 10ml, niekedy ani to. Preto sa chcem opytat ci nema nejaku radu ktora by mi pomohla...uz som vyskusala skoro vsetko...od zaprazenych polievok, jem vydatnu a zdravu stravu, brala som aj homeopatika ricinus 5ch, nepomohlo. pijem vineu dostatok vody, aj caje na podporu kojenia...myslite ze ked uz budem mat pri sebe maleho tak sa to zlepsi? neviem ci to mam pripisat tomu odluceniu, alebo jednoducho nebudem mat naozaj dostatok mliecka. dakujem sa rady.

    Dobrý deň
    na podporu tvorby mliečka veľmi dobre pôsobí Senovka grécka a Benedikt lekársky, sú v tabletovej forme a denne sa dokopy užívajú 3 tabletky 3 x denne. Je možné zakúpiť v lekárni prípadne objednať na internete. Samozrejme svoju úlohu zohráva aj odlúčenie a je preto možné, že keď budete zo synčekom prirodzenou stimuláciou bradaviek dôjde k spusteniu laktácie. dajte vedieť ako spomínane lieky zabrali. Držím palce!