• Uskodi mu to?

    , Autor: zuziku

    Dobry vecer,
    som v 10.tt a od dcery som dostala pravdepodobne chripku. Vsetko ma boli, mam zvysenu teplotu - zatial do 38stupnov, skriabe ma v hrdle. Zatial to liecim prirodne, cajmi, kloktanim, ak to nezaberie, chystam sa k dr...Chcem vas poprosit o radu, moze to uskodit babatku? Velmi sa bojim, co by ste mi poradili, co este mozem robit? Dakujem vam velmi pekne za rady. Uz ste mi raz poradili - ukludnilo ma to - mala som uz totiz v 5.tt bolesti hrdla - na to som brala vtedy bioparox...Ked som nebola tehotna, tak som nebola chora dva roky a teraz toto...Som z toho nestastna:-( Dakujem vam este raz...

    Dobrý deň,
    počas tehotenstva dochádza k oslabeniu imunitného systému, preto sú tehotné ženy aj častejšie choré. Ideálne by bolo ak by sa ochorenie podarilo zvládnuť bez antiobiotík, iba lokálnou terapiou, ak však nebude chripka prechádzať do 3-4 dní bude naozaj nutné navštíviť vášho obvodného lekára. Dovtedy dporučujem dostatok tekutín, teplo, oddych, lokálne prípravky, Stodal a pod.