• surne prosim

    dobry den ja chcela by som sa opýtat som v stvrtom mesiaci tehotenstva a uzivala som coldrex horuci napoj v prasku a chcela som vediet ci to nejako uskodilo babatku?

    Dobrý deň.
    žiadne lieky počas prvého trimestra nie sú vhodné a preto sa vo všeobecnosti neodporúča užívanie liekov, no paracetamol, čo je účinná látka Coldrexu, dieťatku neuškodí.