• Aerius a dojčenie

    , Autor: danica115

    Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadom tabletiek Aerius. Som alergička, ale počas porodu som ich nebrala, malý bude mať mesiac a ja mám problémy s alergiou. Možem si dat tak 2x do týždna tabletku Aerius? Na letáčiku je že nevhodné pre kojace matky. Alebo si možem dať aspoň FENISTIL kvapky? Aj to by mi pomohlo. Ďakujem za odpoveď. Dana

    Dobrý deň,
    2 x do týždňa tabletku kľudne môžete užiť, taktiež Fenistil kvapky.