• pohlavny styk

    , Autor: katarina26

    Dobry den,chcem sa opytat dokedy je mozne mat pohlavny styk,pokial mi to lekar nezakazal a problemy nemam? manzel sa boji aby sa babu neublizilo,pritom uz jedno dieta mame,a myslim si ze 4mesacna abstinecia by len utuzila sexualne vztahy....co vy na to? som v 31tt tehotenstva...dakujem za odpoved

    Dobrý deň prajem,
    sexuálna abstinencia počas gravidity nie je nevyhnutná ak je gravidita absolútne v poriadku a nevyskytujú sa žiadne ťažkosti. Závisí však na partneroch ako sa k tomu postavia a ako to cítia. Ak sa váš partner obáva a vy sama by ste abstinenciu privítali tak je to len a len vaša vec.