• ultrazvuk v 30 tt

    , Autor: majulka

    D obry den.V utorok som bola u gynekologa na ultrazvuka som v 30+4 a doktor mi povedal ze babäetko je mensie ako by malo byt hodnoty suBPD:7,1,FL:5.5.chcem sa opytat ze ake by malo mat hodnoty.predpisal mi zelezo tak dufam ze to babätko dobehne.a ze je zdrave.Nic ine mi nepovedal,Moze mu nieco byt?A placenta je je vo fonde acast na prednej a cast na zadnej stene.Je to v poriadku?dakujem.

    Dobrý deň,
    podľa týchto hodnôt vám to bohužial nemôžem povedať, dôležité je to akému týždňu dané hodnoty zodpovedajú. Odhadovaná hmotnosť plodu v 31 týždni je približne 1600 gramov. Železo a hmotnostný prírastok spolu nijako nesúvisia, železo Vám pán doktor predpísal aby sa Vám zvýšila hladina hemoglobinu, teda sa zlepšil krvný obraz. Uloženie placenty je v poriadku.