• TEHOTENSTVO ovulacia a pichanie

    , Autor: kitaa

    DOBRY DEN,s partnerom sa pokusame o babetko,ale mam nepravidelnu menstruaciu,cyklus nastava na 29DEN niekedy na 33 DEN,ako kedy.Docitala som sa,ze plodne dni nastavaju medzi 11-17 dnom od menstruacie a riadime sa aj vytokom,Chcem sa opytat pokial mam hociaky vytok mam plodne dni? a moze dojst k oplodneniu? Alebo musim mat len riedky lepkavy vytok?,Vcera sme mali pohlavny styk ale bolo to uz na 18 den ale mala som vytok ktory zapacha,Je teoreticky mozne dojst k oplodneniu??? ,Mohla by som byt tehotna,?Predtym som mala sex 6 novembra to je 11 den,a este 3 novembra ale dva dni po pohlavnom styku toho 3 mna zacalo pichat na pravo uplne dole,Je mozne, ze aj vtedy toho 3 novembra som otehotnela? Stale mna tam picha,niekedy to prestane na chvilu nie je to nic strasne len take pichanie.Zaujimalo by mna ci to moze byt tehotenstvo?,ci je mozne ze sa tam uhniezduje vajicko?Alebo co by to mohlo prosim byt?Alebo mna napadlo,ci to pichanie neznamena ,ze som mala ovulaciu je to mozne?Ale nikdy predtym mna tam nepichalo.Viem ,ze pri prvom tehotenstve mna tam zacalo pichat a lekar povedal,ze to je uhniezdovanie,a potom to picha ze sa roztahuje maternica,ale uz si to presne nepametam uz su to 3 roky,s partnerom si velmi velmi prajeme dalsie babetko,,PROSIM odpovedzte mi na vsetky otazky,vopred DAKUJEM

    Dobrý deň,
    na všetky tieto vaše otázky som Vám odpovedala v predchádzajúcich príspevkoch. Nie všetky dni kedy máte výtok sú zároveň plodné dni, musíte si viesť špeciálny denník ako sa uvádza na stránke, ktorú som Vám doporučila.