• Meskajuca MS

    Dobry den, prosim o Váš nazor. Snazime sa o druhe babo, uz nieco okolo roka. Posledne tri mesiace mi pichali ovitrelle, akurat tento cyklus mi nebol podany ale snazili sme sa. Mala som od ovulacie priznaky, ze som tehotns (aspon som su myslela). Ale pred ms priznaky trochu ustupili, ale menzes nikde. Testy su okrem jedneho “ducha” (pekne viditelneho) biele. Meskaju mi kramy uz 3 dni. Normalne mi nikdy nemeskal, ked tal prisli kramy 2-3 dni skor ale vacsinou na cas. Prosim po akom case ist na kontrolu ku gyn ak nebudem mat tazkosti? Mozem byt tehotna? Vdaka

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa samozrejme tehotenstvo vylúčiť nedá. Pri 3 dni meškajúcej menštruácii nemá ešte zmysel realizovať tehotenský test. Tehotenský test si realizujte najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to. Za aktuálnych okolností, teda ak nemáte žiadne ťažkosti, nemá zmysel navštevovať gynekológa. Pri ťažkostiach, krvácaní, či náhle vzniknutých bolestiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.