• Testosterón

    Dobrý deň, čím by sa dal znížiť testosterón? Mám 2,75.
    Vajičkovody mám priechodné, bola som na laparoskopii, Dr. povedal, že kontrastná látka len preletela, že sú 100% priechodné.
    Ovulácia prebieha každý mesiac, potvrdené bazalnou teplotou, výtokom, folikulometriou a užívam Duphaston.
    Napriek všetkému sa nám nedarí otehotnieť.
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ako som už písal, príčin môže byť viacero. Vhodné je vyšetriť aj spermiogram partnera. Ak to bude v poriadku a aj napriek tomu s Vám nedarí otehotnieť, vhodné bude navštíviť centrum asistovanej reprodukcie.