• Tehotenstvo a menštruácia

    Dobrý deň ja len píšem vám preto lebo mala by som jednu otázku teraz 30 decembra som dostala menštruáciu a mala som len 2 dni 3 deň som mala už len také špinenie predtým som mala riad e 5 dni. Chcem sa spýtať či som nemohla ostať tehotná? Kúpila som tehotenský test vyšlo mi negatívne mám aj príznaky na tehotenstvo únava nemám ani chuť do jedla neviem že či ešte mám počkat alebo mám navšťíviť svojho gynekológa. Poradte mi ďakujem

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Tehotenský test má však zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to.