• Nechraneny sex

    , Autor: martaamiriam

    Dobry den chcela by som sa opitat ci sa mam obavat ze budem tehotna ked sme vcera s manzelom mali nechraneny sex ale iba trosku mu uslo a cakam menstruaciu mam pravidelny cyklus menstruciu mam dostat teraz 6 januara 2021mam sa obavat niecoho ?Dakujem za skoru odpoved

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie najmenej 14 dní si realizujte tehotenský test. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.