• Vysadení hák

    , Autor: Lucka21

    Po vysadení hák v decembri sa nazim otehotnieť ale pri meraní plodnich dní testami v minulom mesiaci náznak čiarky tento mesiac nič môže byť že ovulácia vďaka hák sa ešte nepustila menštruácia prišla normálne ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, áno, je možné, ak ste dlhodobo užívali hormonálnu antikoncepciu, že ovulácia tento mesiac môže ešte haprovať. Snažiť sa otehotnieť môžete však intenzívne aj naďalej.