• Clostilbegyt

    , Autor: nikola-5

    Dobry den ja som len jednu malu informaciu.
    Moj doktor mi teraz nasadil lieky clostilbegyt od 5 dna do 9 teho dna. Ale prave že neviem to či počas užívania clostilbegytu môžem alebo mám mať pohlavny styk? Alebo až PO užívaní ?

    Dobrý deň, Clostilbegyt sa požíva na indukcie ovulácie, ktorá nastane na 11.-15. deň cyklu. Nechránený pohlavný styk je žiadaný v tomto období, teda po doužívaní Clostilbegytu. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo ťažkosti navštívte Vášho obvodného gynekológa.