• Cisársky rez - jazva

    , Autor: Emušaa

    Dobrý večer prajem ,chcela by som sa len informovať,či je v poriadku,že som 9 deň po sekcií a mám tvrdu jazvu a asi najviac na ľavej strane. Je potrebne sa ukázať na kontrole alebo je to v poriadku ? Nechcem dopredu stresovať.

    Dobrý deň, jedná sa pravdepodobne o proces súvisiaci s hojením vrstiev brušnej steny. Takto sa Vám však neviem objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte zdravotnícke zariadenie, kde ste bol výkon realizovaný.