• Bezpecnost

    , Autor: VL95

    Dobry den pan doktor, chcela by som prosim pocut Vas nazor na bezpecnost pohlavneho styku pri diagnoze uterus didelphys. Som v 7tt, pani doktorka povedala ze sex je v poriadku, ale po sexe,ci orgazme ma prepadne jemna a len chvilkova bolest v podbrusku. Nemoze to byt ohrozujuce pre babatko? Dakujem Vam za odpoved.

    Dobrý deň, spomínané bolesti v podbrušku po pohlavnom styku, či po dosiahnutí orgazmu sú pomerne časté a normálne. Nesúvisia veľmi s vrodenou vývojovou chybou maternice. Na zárodok to vplyv nemá. Odsledujte si to. Pri pochybnostiach alebo obavách môžete dodržiavať pohlavnú abstinenciu.