• Cvičenie po cisárskom

    , Autor: Mon1806

    Dobrý deň kedy by som mohla cvičiť po cisárskom mam stále plus 10 kg som momentálne 6 TT po sekcii dakujem

    Dobrý deň, záleží od toho, aké cviky budete realizovať. Šestonedelie trvá 8 týždňov, jazva na maternici sa však hojí pol roka. Ak nemáte žiadne ťažkosti ani v súčasnosti, môžete začať vykonávať ľahšie cviky, nezdvíhajte však ťažké bremená, skôr cvičte s vlastnou váhou, prípadne s ľahkými činkami. Vhodnejšie je začať s cvičením po skončení šestonedelia.