• Ako vyvolat porod

    , Autor: Kristyn

    Dobry den, chcem sa spytat mam po termine a babo nechce ist na svet.. odisla mi hlienova zatka presne pred 3 dnami rano o 6 rano dtedy mam kontrakcie poslickov asi...dva dni na nevydrzanie prve intdrvaly 20 az 30 min vcera 10 minutove... Znamena to ze sa otvaram tymi kontrakciami??? dnes neviem konecne som trochu spalaa ale myslim si ze sa to zasa rozbehne da sa to nejak privolat,vyvolat, pomoct mu neh sa vypyta? Tie kontrakcie boli vvpodbrusku a sprcha absolutne nepomohla stale pretrvavaju... dakujem za rady

    Dobrý deň, pravdepodobne sa u Vás pomaly spúšťa pôrod. Áno, kontrakciami sa pôrodné cesty pripravujú na pôrod a krčok sa otvára. Ak máte pravidelné kontrakcie, odporúčam navštíviť zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.