• Spinenie 3mesiace po sekcii

    , Autor: Lilik300

    Dobry den pan Dr.
    Bola som na kontrole po 600nedeli 7yzdenposekcii bolo vsetko v poriadku s tym ze este sem tam spinim. Uterus v avf 78x38mm, cavum dilatovane do 1,5mm anechogenne prazdne, endometrium 1mm, myometrium jw nehomogennej struktury bez zjav.lozisk.zmien, ovaria normal. Velkosti a struktury, oblast andex bpn, cd bez vt. Posva bez vytoku.
    V 8tyzdni som jemne krvacala 5dni a slinenie este 2dni /brala som to ako menstruaciu/potom 2 tyzdne nic na 3ti tyzden
    V 11tyzdni zase sytocervena krv rano a spinenie 3 dni...potom slaboruzovozlte a uz je to tak 7 dni...je to nornalne? Mohlo to posledne spinenie byt sposobene namahou? Pohlavnym stykom? Alebo menstruacia po 3 tyzdnoch...neviem bojim sa ci je to normalne aj ked kojim.

    Dobrý deň, za predpokladu, že kojíte, je opisované nepravidelné špinenie či krvácanie pomerne normálne a časté. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach, či nejasnostiach však navštívte Vášho obvodného gynekológa.