• Ťahanie na začiatku pošvy po šití

    , Autor: Sisi2212

    Dobrý deň pán doktor, dnes som bola na kontrole po šestonedeli, šitie mam napohľad tak zahojene, ze mi ani nie je vidieť ze som bola sita, aj sa dobre citim, len ked ma doktor vyšetrovať a dával mi dovnútra sono, tak som v posvovom vchode citila take tahanie, je to normalne? Nemalo by to byt uz bez takéhoto príznaku? Ďakujem.

    Dobrý deň, niekedy sa pocit ťahanie v mieste šitia môže este vyskytovať aj niekoľko mesiacov od pôrodu. Je to individuálne u každej ženy. Záleží aj od rozsahu pôrodného poranenia. Odsledujte si to. Skúsiť môžete Cacatridina vaginálne čapíky.