• Rigidny hymen

    , Autor: Vikiff

    Dobry den, chcela by som sa opytat ci prilis tuha panenska blana ktora sposobuje bolest pri pohlavnom styku, aj pri zavadzani tamponu moze skomplikovat samotny porod. Ci to nie je prilis pevna prekazka pre dieta ked prechadza porodnymi cestami?

    Dobrý deň, ak máte bolestivý pohlavný styk spôsobený tuhými okrajmi zvyšku panenskej blany, nemusíte čakať do pôrodu, kedy sa v prípade spontánneho pôrodu, pri pôrode hlavičky môže tuhý prstenec nastrihnúť, ale navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vás odošle do zdravotníckeho zariadenia, kde sa dá vrámci jednodňovej chirurgie tento problém elegantne vyriešiť.