• ukončenie pôrodu.

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň pani doktorka.
    Obraciam sa na Vás ohľadom s operaciami v brušnej dutine. S priateľom čakame naše prvé dieťatko. Som po 2 operáciach močového mechúra,močových ciest a zdvojenej obličky. Som po operácii endometriozi vaječníka. Moja otázka je: Môžem rodiť prirodzene alebo je menšie riziko ak bude tehotenstvo ukončene cisarským rezom? Stretavám sa s rôznymi názormi lekárov a neviem čo mam robiť a ako sa správne rozhodnúť nechcem ohroziť naše babätko a seba. Ďakujem Vám za vopred za odpoveď.

    Dobrý deň , o spôsobe vedenia pôrodu by mal rozhodnúť vedúci pracovník pracoviska, kde budete rodiť
    tiež ak ste mala opakované urologické operácie, je možné získať doporučenie od vášho ošetrujúceho lekára , či z urol. strany nie je dop.ukončenie cisárskym rezom
    fakt je ten, že nadmerný tlak pri vag.pôrode môže negatívne ovlyvniť výsledok vašich doterajšíchi operácii
    s pozdravom