• náhle zväčšenie brucha po pôrode

    , Autor: 16wanda16

    Dobrý večer, som asi taký mesiac po pôrode,bola som pred dvoma tyzdnami v nemocnici lebosom mala problemi s krvacanim, urobili mi usg maternice všetko bolo v poriadku nič tam eostalo pichli mi na krv injekciu a poslali ma domov. O týždeň nato som bola u doktora s tým,že mám zapáchajúcu krv dal mi antibiotika retože mám zápal maternice a pichol mi injekciu na zavinutie maternice.Všetko sa začalo zlepšovať, no od utorka som si všimla,že sa mi nejako výrazne zväčšilo brucho a je nejaké tvrdšie tak sa chcem opýtať čo by to mohlo byť.Či nemám navštíviť gynekológa alebo ísť rovno do nemocnici. Čo by to podla Vás mohlo byť ? Dočítala som sa,že po pôrode dosť často vzniká Diastáza priamych brušných svalov nemohlo by to byť aj náhodou toto ?Lebo ja už naozaj neviem čo sa to so mnou stále deje už som z toho zúfalá . Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    naozaj takto na ďiaľku nie je možné diagnostikovať o čo sa asi jedná, diastázu mať môžte , ale tiež sa môže jednať i o iné dôvody
    ak by ťažkosti neustávali, prípadne vyhľadajte lekára
    s pozdravom