• Menzes plus testy

    Dobre ránko, 6 dní som mala krvacanie. Sex bol naposledy pred mesiacom. Krvacanie som mala tmavú až svetlu krv a na konci hnedé špinenie. Testy som si robila s citlivosťou 10 a boli negativne . Bolesti hlavy mám aj ma.napina. aká je šanca žeby som.bola aj tak tehotná?

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.