• Tehotemstvo

    Dobry den pan doktor spravila som si tehotensky test a vysiel pozitivny ugynekologa som este nebola ale stiahla som si aplikaciu kaukulacku tehotemstva any som vedela kolko som v tyzdni ..ale nevjem ako zadat mam tam zadat pvy den menstruacie alebo kedi som skoncila lebo nechapem chcem aby mi ukazala kaukalcka spravne

    Dobrý deň, tehotenstvo sa podľa poslednej menštruácie ráta od prvého dňa poslednej menštruácie, teda od dňa, kedy menštruácia začala, nie kedy skončila. Objektívnejšie sa však datácia tehotenstva ráta podľa prvotrimestrálneho screeningu. Odsledujte si to. Na USG sa dá tehotenstvo potvrdiť v 5.-6. týždni.