• Špinenie a pichanie v podbrušku

    , Autor: Barbara878

    Dobrý deň prajem.
    Rada by som sa opýtala na jednu otázku
    Dnes je 13dni od pohlavného styku ktorý sme mali 4 dní po MS.
    Pociťujem pichanie v podbrušku a mala som aj hnedkasty vytok.
    Mohlo by sa stať, že to znamená oplodnenie vajíčka?

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to.
    Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.