• Dobrý deň

    Snažíme sa o babätko …Chcela by som sa opýtať pohlavný styk som mala 8.6 plodne dni som mala 14.6 myslite žeby som mohla otehotnieť
    Mam taky problém že na pravom vaječníku mam krvavu čistu mýslite zeby kvoli tomu by som mala problém otehotnuť ? Robila som si dnes test vyšiel mi negatívny :(

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Skôr realizovaný tehotenský test môže byť aj falošne negatívny. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívite Vášho obvodného gynekológa.