• Prosba o Váš názor

    , Autor: Michi2930

    Dobrý deň pán doktor.
    Chcela by som sa poradiť, menštruáciu mám pravidelnú 28-29, pred menštruáciou a hneď po nej sme mali s partnerom nechránený pohl.styk, a odvtedy ma pobolieva v podbrušku, a teraz ako sa blíži ovulácia (zajtra by mala byť), tak sa bolesť len zintenzívňuje na ľavej strane.
    Myslíte, že aj napriek tomu je tehotenstvo možné, alebo mám navštíviť svojho lekára?
    Ďakujem Vám za odpoveď.

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo nedá stopercentne vylúčiť, aj keď za normálnych okolností v období tesne pred, počas a tesne po skončení menštruácie je pravdepodobnosť o niečo nižšia. Príčin ťažkostí môže byť viacero. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.