• Potenie v intimnych partiach v tehotenstve

    , Autor: Matulka_C

    Dobrý deň potrebujem radu čo by ste mi odporúčili na potenie v intímnych partiach použivam pri sprchovaní gel na intímnu hygienu . Sprchujem sa denne používam výhradne bavlnenú bielizeň nikdy som taký problém nemala viem,že to je tehotenstvom a hormónmi a samozrejme aj tým teplom ktoré momentálne je, ale veľmi mi to vadí. Aký prípravok by bol vhodný čo by to odstránilo? Ďakujem

    Dobrý deň, skúste sa opýtať v lekárni, prípadne u kožného lekára, osobne nepoznám žiadny preparát, ktorý by bol v tehotenstve bezpečný na zastavenie potenia.