• Preejakulat

    , Autor: Gothixblade

    Dobrý deň , chcem sa opýtať v aké je časové rozmedzie medzi predejakulátom a ejakulátom ? Cíti žena výstrek predejakulačnej tekutiny?

    Dobrý deň, neexistuje žiadne časové rozmedzie, je to veľmi individuálne u každého muža. Prostatický sekrét sa uvoľňuje priebežne. Žena ho počas pohlavného styku necíti.