• Choroba a plodnost

    , Autor: Soniska

    Dobry den pan doktor,s manzelom sme sa zacali snazit o babatko ale dostala som zapal priedusiek,atb som nebrala ale mnozstvo doplnkov. Grepfruitove semiacka,kapucinku,imunoglukan,koloidne striebro,C,D, bronchicum,kalcium...kedze menstruciu som mala pocas choroby tak onedlho mi zacinaju plodne dni. Je potrebne dat si mesiac pauzu,pripadne viac alebo to mozme skusit tento mesiac? Dakujem

    Dobrý deň, zápal priedušiek sa málokedy podarí preliečiť bez užitia antibiotík. Ak však nebude nutné užívať antibiotiká, skúsiť otehotnieť môžete aj teraz. Ak Vám však tehotenstvo neponáhľa, tak sa radšej poriadne preliečte a snažte sa od budúceho mesiaca.