• Pobolievanie v podbrušku

    , Autor: Saskia_aa

    Dobrý deň. Pred mesiacom som nedostala menštruáciu ale mala som hnedý výtok ktorý trval jeden deň Menštruácia sa mi dostavila po 10 dňoch. 30.09.19 som mala mat ale ešte stále nemám a mávam bolesti v podbrušku asi týždeň. Moje brucho je nefuknute a bolia ma prsníky. Čo to môže byť?
    Za odpoveď ďakujem.

    Dobrý deň, možností je viacero. Ak nie je vylúčené tehotenstvo, treba myslieť aj na to. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.