• Pohlavný styk

    , Autor: Barborela

    Dobrý den, ak som jeden den mala pohlavny styk, prvy, kedy som prisla o panenstvo, za kolko dni mozem mat znova sex. Da sa aj hned na dalsi den, alebo musim pockat niekolko dni. Ďakujem

    Dobrý deň, nie je žiadne odporúčané časové obmedzenie medzi pohlavnými stykmi. Ak máte chuť, môžete aj v ten istý deň, aj niekoľkokrát.