• Panenská blana

    , Autor: janett

    Dobrý deň, je to asi hlupa otazka no vzhladom na moj mladý vek je to snad pochopiteľne, ako je to prosím s panenskom blanou? Je viditeľná, nachádza sa rovno pri vstupe do posvy, čiže je to len nejaká “bariéra “, alebo ide aj do hĺbky posvy, je to nejaká “stena” vnútri cez ktorú by sa panna trebárs nedostala ak by si chcela zaviesť hlboko nejaký predmet (lepsie povedané napríklad tampón)? Skratka, je blana len na začiatku alebo aj vo vnútri? Pardon ak je to blba otazka, ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň, panenská blana môže mať viacero podôb, čo sa týka hrúbky, ako aj počtu otvorov v blane. Nachádza sa iba na začiatku pri vstupe do pošvy. Zavedením tampónu si vie žena panenskú blanu pretrhnúť.