• Určenie otcovstva počas tehotenstva

    , Autor: Milo

    Zdravím moja priateľka ma podviedla a je tehotná no tvrdí mi. Ze jej gynekológ povedal ze dieťa je moje rozdiel kedy spala z druhým a so. Mnou je 2 dní da sa to tak presne určiť na deň kto. Je otcom bez testov? Alebo ma klame a zavádza je v druhom mesiaci

    Dobrý deň, podľa veľkosti embrya pri ultrazvukovom meraní sa dá zistiť pomerne presne a na deň "vek" embrya. Na druhej strane sú podľa mňa dva dni medzi možnými oplodňujúcimi súložami pomerne krátka doba, aby sa dal 100% potvrdiť deň oplodňujúcej súlože. Ak by sa jednalo o 7 a viac dní, bolo by to istejšie. Je ale veľká pravdepodobnosť, že pri presnom meraní a prepočítaní dní je to tak, ako Vám priateľka hovorí. Nemôžem sa však takto objektívne bližšie vyjadriť ani 100% potvrdiť, či spochybniť vyšetrenie alebo pravdivosť tvrdení. Jednoznačne tu pravdu ukáže genetické vyšetrenie.