• Otehotnenie po kyretazi

    , Autor: Blasjanluc1984

    Dobrý deň chcem sa spýtať ; 13.3 som podstúpila kyretaz .v cca 8 tt som začala krvácať tak som šla do nemocnice a tam som bola 2 dní .na 3 už srdiečko na sone nebilo .potratila som tak ma čistili .13.4 som mala menzes 6 dní .dn es som si robila tehu test a vyšiel pozitívny .bolia ma vaječníky a mám pocit ako pri menzese ale menzes nikde .je nejaká pravdepodobnosť že som není tehu a že su to len hormóny? Ďakujem k dr.mam ísť zajtra na preventívnu

    Dobrý deň, ak máte pozitívny tehotenský test, s najväčšou pravdepodobnosťou ste tehotná. Pri zajtrajšej návšteve obvodného gynekológa to určite povedzte, bude Vám odobratá krv na bHCG a realizované USG vyšetrenie. Z krvi sa jednoznačne potvrdí alebo vyvráti tehotenstvo.