• zrasty

    , Autor: mipu

    Dobry den, chcela by som sa opytat. som po druhom cisarskom porode. po prvom CR asi po pol roku ma zacalo poboliecvat prave podbrusko v oblasti slepeho creva. bola som na vysetreniach sono ... ale slepak sa nepotvrdil. chcem sa opytat mozu tieto bolesti sposobovat zrasty vzniknue po CR? pri druhom som pocula ked malu vyberali ze je tam dost zrastov. moze to spolu suvisiet?
    Dakujem

    Dobrý deň,
    po každej otvorenej operácii brucha je riziko vzniku zrastov, preto iste, bolesti môžu byť nimi spôsobené.