• tableka po

    , Autor: cucka29

    Dobry den pred 9dnami som uzila escapelle menzes som zatial nedostala dnes som si robila test vysiel ze niesom tehotna je to skoro po 9 dnoch robit test? Alebo sa mozem ukludnit? Uz 8 rokov beriem lieky na ukludnenie a velmi zle to znasam psychycky prosim,poradte

    Dobrý deň,
    závisí od toho ako je test citlivý, teoreticky po 9 dňoch by už mohol ukázať graviditu. Je to uvedené na príbalovom letáku každého tehotenského testu. Tabletka po je veľmi účinná kontraceptívna metóda a ak je užitá včas nemusíte sa znepokojovať, zlyhanie jej účinku je veľmi raritné.