• hnedý výtok

    , Autor: jullynka

    dobrý deň. chcela by som sa spýtať z čoho by som mohla mať hnedý hustý výtok? predtým som ho nikdy nemala ale teraz ho mám asi 3 deň. môže to mať niečo spoločné s nechráneným pohlavným stykom ktorý som mala cca pred 2 týždňami? mala som asi 2 deň menštruáciu a prvý deň som užívala antikoncepciu. + partner sa do mňa neurobil. čo to znamená?

    Dobrý deň,
    hnedý hustý výtok je zväčša výtok s prímesou malého množstva krvi, bolo by vhodná návšteva gynekológa, aby zistil podstatu takého výtoku. Prípadne môže ísť o krvácanie z maternice mimo cyklu, a samozrejme sa nedá vylúčiť ani tehotenstvo. Urobte si tehotenský test.