• Menzes

    Mám 17 krámy dostala po 12 dňoch krámy a dostala skôr o 10 dní skôr cca mala som aj veľa výroku. Čo to môže znamenať ďakujem

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Na základe Vášho opisu sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.