• Menštruácia a tehotenstvo

    Dobrý deň.
    31.3.2023 som prišla o panenstvo mali sme nechránený. Ale nešlo do mňa ani kúsok.
    6.4 sme mali tiež nechránený a taktiež priateľ nedal do mňa. A 9.4. sme mali zase nechránený styk ale taktiež nešlo do mňa ale mimo. A mám dostať každú chvíľu menštruáciu ale každý mesiac mi príde iný deň.
    A mala by som už dostať menzes. Aj mám bolesť brucha ako aj inokedy. Keď mám dostať menštruaciu.
    Moč mám tmavý. Ako aj inokedy. A keď mám bolesť brucha a tmavý moč tak už som mala za každým. Lenže tento mesiac mi ešte neprišiel menzes. A výtok som zvykla mať a teraz ho nemám.
    Je tam nejaká šanca na tehotenstvo ?
    Za odpoveď ďakujem !!

    Dobrý deň, áno, existuje šanca tehotenstva. Za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to.