• Chrípka a črevná chrípka

    Dobrý deň, pred asi 2 týždňami som dostala silnú chrípku, brala antibiotiká a toľko čo som sa trocha preliečíla, dostala som črevnú chrípku a infúziu. Včera alebo dnes som mala dostať menštruáciu no neprišla. Pohlavný styk som mala naposledy začiatkom decembra a priateľ mal kondom ktory som následne aj skontrolovala. Je možné že vyššie uvedené faktory majú vplyv na moje meškanie menštruácie ?? Pripadne kedy by som ju mohla očakávať ?

    Dobrý deň, áno, na menštruačný cyklus má vplyv viacero faktorov, medzi ktoré patrí aj infekcia, či ochorenie. Za predpokladu chráneného pohlavného styku je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.