• Antika a menštruácia

    , Autor: Anna23

    Dobrý deň chcem sa vás opýtať približne pred týždňom som mala výtok hlien s krvou mimo menštruácie pri brati antikoncepcie tento mesiac som ale brala aj antibiotika a prekonala rota virus od utorka mam pauzu 7 dní menzes mi prišiel štvrtok ale veľmi slabý s hlienmi s hnedou krvou dnes je to silnejšie ale nie ako PRI menzes ako som zvyknutá plus mávam stále hlieny môžem mat nejaký problém alebo je to normálne alebo som tehotná? Test som si robila v ten týždeň pred menzesom ako som mala prvý krát ten hlien ďakujem

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie, aj za predpokladu jej pravidelného užívania, sa môže vyskytovať krvavý hlienovitý výtok. Na účinok hormonálnej antikoncepcie však môžu mať vplyv niektoré antibiotiká. Ak ste navyše mali aj vírusovú infekciu, nebolo vhodné mať pohlavný styk, prípadne bolo vhodnejšie sa aj doplnkovo chrániť. Ak ste mali negatívny tehotenský test, tehotná pravdepodobne nie ste, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.