• Menštruácia

    , Autor: sarlota 12

    Dobrý deň pán doktor
    Chcem sa informovat mam pravidelný cuklus tak na 26, 27 dni ms
    V aprili som mala menstruaciu 1.aprila trvala tak 5 dny potom 27 aprila trvala. 4 dny co som sa čudovala lebo uma stale je 5 dny a 6 den len špinenie Nechránený pohlavný styk sme mali maji 2, aj 11 vysoko plodné dny tak som mala na menštruácnom kalendary
    Dnes 15 rano som sa zobudila ze prisla menštruácia o 2 tyzne skvor
    Mam 31 rokov umna sa toto nestava ze mam skvor ms co sa mohlo zmenit ze som dostala. Tak skoro menstruaciu mohli by ste mi napisat vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, spomínané aktuálne krvácanie nemusí byť menštruácia. Ak ste mali nechránený pohlavný styk a nedá sa vylúčiť tehotenstvo, môže sa jednať či už o implantačné krvácanie, ale aj o včasný potrat. Možností je samozrejme viacero. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam pri pretrvávaní ťažkostí ako aj v prípade nejasností navštíviť Vášho obvodného gynekológa.